چ, 11/13/1400 - 01:05 tehran1400-admin

برنامه های ادبی هنری ایام الله دهه فجر سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج هنرمندان استان تهران؛به گفته حسین نادری مسئول محترم سازمان بسیج هنرمندان سپاه حضرت سیدالشهداء(علیه السلام) استان تهران با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلف در ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود، اظهار داشت: بزرگترین فرصتی که در بحران کرونا وجود دارد تقویت پایگاه اجتماعی و مردمی بدنه نیروهای انقلابی کشور است.

حسین نادری اظهار کرد: یکی از برترین چهره هایی که تاریخ بشریت به خود دیده ، شخصیت متعالی امام خمینی (ره ) اسـت که با قیامش علیه ظلمتها، بعثت انبیا و امامت اوصیا را در خاطره ها زنده کرده وبا پایمردی آن یگانه دوران انقلابی به وجود آمد که «اعجاز قرن» نامیده شد.

نادری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود:این انقلاب بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست، الحق شخصیت آن عزیز یگانه، شخصیتی دست نیافتنی و جایگاه والای انسانی او جایگاهی دور از تصور و اساطیر گونه بود. او، رهبر و پدر و معلم و مراد و محبوب ملت ایران و امید روشن همه‏ى مستضعفان جهان و بخصوص مسلمانان بود. او، عبد صالح و بنده‏ى خاضع خدا و نیایش گر گریان نیمه‏ شب‌ها و روح بزرگ زمان ما بود.

وی با اشاره به اینکه با گسترش ویروس منحوس کرونا و هدف قرار گرفتن مراکز اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه، بسیاری از نقاط قوت، موج آفرین و ظرفیت ساز ملت ما که عموما در حوزه معنویت و فرهنگ به شمار می‌رفته است آسیب جدی دیده‌اند، گفت: ولی با تاسی به سخنان ارزشمند سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه «من با تجربه این را می‌گویم که میزان فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد در خود فرصت‌ها نیست. اما شرط آن این است که نترسید و نترسیم و نترسانیم»، باید فرصت‌های این بحران را کشف و استفاده کرد.

وی در پایان بیان کرد: برنامه های متنوع ادبی هنری سازمان بسیج هنرمندان استان تهران به همت انجمن های ادبی هنری با همکاری کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای استان تهران برای بزرگداشت مردمی جشن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به شرح ذیل اعلام می گردد.

۱‌‌.نشست های ادبی با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن توسط کانونهای تابعه با همکاری انجمن ادبیات داستانی سازمان.

۲.اجرای نمایش خیابانی با موضوع اجتماعی انقلاب اسلامی در میادین اصلی شهر به مدت ۶ روز توسط کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای ورامین،قرچک،دماوند،رباط کریم،باقرشهر،پیشوا،ری باهمکاری انجمن نمایش سازمان.

۳.برپایی نمایشگاه واجرای زنده هنرهای تجسمی از ۱۸ تا ۲۲ بهمن توسط کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای ری،رباط کریم،اسلامشهر،دماوند،فیروزکوه،باقرشهر با همکاری انجمن هنرهای تجسمی سازمان.

۴.اجرای سرودهای انقلابی در میادین اصلی شهر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن توسط کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای استان تهران با همکاری انجمن آواها و نواها سازمان.

۵.برپایی نمایشگاه استانی خوشنویسی و اجرای زنده(ورک شاپ) از ۱۸ تا ۲۲ بهمن توسط کانون بسیج هنرمندان شهرستان اسلامشهر با همکاری انجمن خوشنویسی سازمان.

۶.برپایی مسابقه نقاشی با موضوع دست آوردهای انقلاب اسلامی در روز یوم الله ۲۲ بهمن مسیر راهپیمایی توسط کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای استان تهران با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان.

۷.برپایی مسابقه دلنوشته ادبی استانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با موضوع انقلاب اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن توسط 

کانونهای بسیج هنرمندان شهرستانهای استان تهران با همکاری انجمن ادبیات داستانی.

۸.برگزاری کلاس های آموزش عکاسی برای پوشش تصویری راهپیمایی یوم الله فجر توسط کانون بسیج هنرمندان شهرستان ملارد.

۹.برگزاری جشنواره عکس فجر به همت کانون بسیج هنرمندان ملارد.

۱۰.برگزاری شب شعر بهار آزادی به مناسبت یوم الله دهه فجر توسط کانون بسیج هنرمندان ملارد.

۱۱.توزیع بسته های مهیشتی و فرهنگی به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.

۱۲.برگزاری عصرشعر انقلاب به مناسبت یوم الله دهه فجر توسط کانون بسیج هنرمندان شهرستان فیروزکوه.

برنامه های ادبی هنری ایام الله دهه فجر سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

برنامه های ادبی هنری ایام الله دهه فجر سازمان بسیج هنرمندان استان تهران

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)